Çetin, “Cumhuriyet Bayramı daha da özel bir anlam taşıyor”

Çetin, “Cumhuriyet Bayramı daha da özel bir anlam taşıyor”

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100. Yılı nedeniyle Şarkışlalı turizmci iş insanı Gültekin Çetin, yaptığı açıklamada bu özel günde Atatürk’ün “Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir” ilkesi hatırlanıyor ve ülkenin kalkınma ve gelişme yolunda ilerlemesine olan inanç yeniden pekiştiriliyor” dedi.

Bu yıl, Türkiye’nin 100. yıl dönümünü gururla kutlayacaklarını ifade eden Çetin, Cumhuriyet Bayramı daha da özel bir anlam taşıyor” şeklinde konuştu.

Cumhuriyet Bayramı, bağımsızlık ve modernizmin simgesi olarak kutlanıldığını kaydeden iş insanı Gültekin Çetin şunları kaydetti: “Bu özel günde, Atatürk’ün “Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir” ilkesi hatırlanıyor ve ülkenin kalkınma ve gelişme yolunda ilerlemesine olan inanç yeniden pekiştiriliyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Türkiye’nin bağımsızlık ve modernizme olan bağlılığını kutlayan bir ulusal bayramdır ve Türk milletinin birlik ve beraberlik duygularını güçlendirir. Bu özel gün, ülkenin geleceğine olan inancı ve kararlılığı yansıtmaktadır. Cumhuriyet Bayramı, Türkiye’nin demokratik değerlerine ve ulusal birliğe olan bağlılığını gösteren bir gün olarak her yıl büyük bir gurur ve coşkuyla kutlanmaya devam ediyor. Türkiye’nin geleceğine umutla bakarken, Cumhuriyet’in temel ilkeleri olan laiklik, demokrasi ve insan hakları daha da güçlenerek devam ediyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ