İnce, Vizyon projelerini Kızılırmak TV de değerlendirdi

İnce, Vizyon projelerini Kızılırmak TV de değerlendirdi

Kızılırmak TV, siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Kızılırmak TV’nin Bugün ki konuğu ise DEVA Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Yüksek Mimar Serdar İnce oldu. Sunuculuğunu Selcen Küçükçongar’ın üstlendiği “Seçim 2024” programında, Sivas’ın çeşitli konuları ele alındı.

İnce, programda Sivas’ın imarından, trafiğine, su sorunlarından altyapıya, sosyal ve kültürel projelere kadar geniş bir yelpazede vizyon projelerini detaylarıyla paylaştı. Sivas’ın gelişimi ve büyümesi için hayal ettiği projeleri anlatan İnce, Sivas halkının kendisine oy vermesi durumunda bu projeleri hayata geçirerek Sivas’ı dünya genelinde tanıtacaklarını ifade etti.

Ayrıca, İnce belediyeyi profesyonel bir ekip ile yöneteceğini vurgulayarak, profesyonel bir yaklaşımla belediyeyi yöneterek Sivas’ın potansiyelini en iyi şekilde değerlendireceklerini söyledi.

Sivaslılar, Serdar İnce’nin açıklamalarını Kızılırmak TV aracılığıyla takip ederken, seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte adayların vizyon ve vaatlerini değerlendirme süreci de hız kazanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ