Muhtar Adayı Ertörer, Hasta Ziyaretleriyle Seçmenlerinden Güç Topluyor

Muhtar Adayı Ertörer, Hasta Ziyaretleriyle Seçmenlerinden Güç Topluyor

Karşıyaka Mahallesi’nde muhtarlık için adaylığını açıklayan Adem Ertörer, seçim kampanyası kapsamında hasta ziyaretlerine ağırlık verdi. gün boyunca mahalle sakinlerinin evlerini ziyaret eden Ertörer, seçmenlerinden destek istedi.

Hasta ziyaretlerinde, mahalle sakinlerinin evlerine konuk olan Adem Ertörer, bireysel olarak istek ve sorunları dinledi. Hastaların sağlık durumlarıyla ilgili bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini ileten Ertörer, aynı zamanda mahalle sakinlerinin mahalleyle ilgili beklenti ve önerilerini de not aldı.

Karşıyaka mahallesi muhtar adayı Adem Ertörer, yaptığı açıklamada, “Mahalle sakinlerimizin sağlığı bizim için önemli. Bugün gerçekleştirdiğimiz hasta ziyaretleriyle, seçmenlerimizle daha yakından iletişim kurma fırsatı bulduk. Mahallemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını anlamak, muhtarlık görevine aday olduğumuzda daha etkili çözümler üretmemize yardımcı olacak” dedi.

Karşıyaka Mahallesi sakinleri de Adem Ertörer’in hasta ziyaretlerini takdirle karşıladıklarını belirttiler. Mahalle sakinleri, adayın samimi yaklaşımının ve bireysel olarak ilgilenmesinin mahalle için olumlu bir etki yarattığını ifade etti.

Seçimlere sayılı günler kala, adaylar mahalle sakinleriyle buluşarak destek arayışlarını sürdürüyor. Adem Ertörer’in hasta ziyaretleri, seçim atmosferini mahallede canlandırırken, seçmenlerin gönlünde de yer edinmeye devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ