Saadet Partisi’nden Öğrencilere Ucuz Yemek Müjdesi!

Saadet Partisi’nden Öğrencilere Ucuz Yemek Müjdesi!

Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, Gültepe Okullar Bölgesi’nde incelemelerde bulunarak bölgedeki öğrencilerin beslenme alışkanlıklarına dikkat çekti.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere sayılı günler kala Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Sivas’ın sorunlarını yerinde inceleyerek kamuoyuna açıklamalarda bulunan Kılıç, çocukların beslenme alışkanlıklarına dikkat çekerek belediyeye geldikleri takdirde öğrencilerin sağlıklı beslenmesi için hayata geçirecekleri projeyi anlattı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Kılıç, “Bulunduğumuz yer Okullar Bölgesi. Gördüğünüz gibi bizim projelerimiz içinde öğrencilere ucuz yemek çalışması var. Burada her türlü yemek servisleri yapacağız. Tabi iokullardaki beslenme çok mühim. Çocuklarımız maalesef bu enflasyon ortamında gerçekten beslenmeyi temin edemiyorlar. Beden olarak sağlıklı bir gelişme olmuyor. İnşallah sözümüzün arkasında duracağız. Bu projeyi gerçekleştireceğiz. Belediyeye geldiğimiz an bu projeyi hayata geçireceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ