Ak Parti Yıldız Beldesi Belediye Başkan Adayı Ferhat Aktaş, Yıldız Beldesi için Vizyonunu Paylaşıyor

Ak Parti Yıldız Beldesi Belediye Başkan Adayı Ferhat Aktaş, Yıldız Beldesi için Vizyonunu Paylaşıyor

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala, Ak Parti’nin Yıldız Beldesi Belediye Başkan adayı Ferhat Aktaş, beldede hızlı bir çalışma temposuna girdi. Kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla buluşan Aktaş, beldede gerçekleştirecekleri projeleri aktarıyor.

Aktaş, yaptığı açıklamada, “Yıldız, Sivas’ın parlayan yıldızı olacak” diyerek beldelerinin geleceği için iddialı projelerinin olduğunu belirtti. Yaklaşık 50 projenin hazırlandığını ifade eden Aktaş, “Her şey Yıldız için olacak. Beldemizin gelişimi için elimizden geleni yapacağız. Yıldız halkı, belediyemizin kapısının her zaman açık olacağını bilmelidir. Önerileri bizim için çok değerli. Sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

Aktaş’ın vizyonu, Yıldız Beldesi’nin kalkınması ve sakinlerinin yaşam kalitesinin artırılması üzerine yoğunlaşıyor. Beldenin altyapı sorunlarından tutun da sosyal ve kültürel ihtiyaçlara kadar geniş bir yelpazede projeler öngörülüyor.

Yıldız halkı, Ak Parti’nin adayı Ferhat Aktaş’ın vaatlerini dikkatle takip ediyor ve geleceklerine dair umutlarını artırıyor.

Yerel seçimlere sayılı günler kala, Yıldız Beldesi’nde siyasi rekabetin sürdüğü ve vatandaşların tercihlerini yapmak için adayların vaatlerini değerlendirdiği gözlemleniyor.

Siyasi arenada heyecan dorukta ve vatandaşlar, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerin belde için hayırlı sonuçlar getirmesini diliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ