AK Parti Yıldıza Çıkarma Yaptı: Destekler Ferhat Aktaş İçin

AK Parti Yıldıza Çıkarma Yaptı: Destekler Ferhat Aktaş İçin

Yıldız Belde Belediye Başkanlığı seçimleri yaklaşırken, siyasi partiler hareketli günler yaşıyor. Bugün, Ak Parti’nin Yıldız Belediye Başkan Adayı Ferhat Aktaş’a verdiği destekle ilgili önemli bir etkinlik gerçekleşti.

Ak Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler, Ak Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi ve parti yönetimi, Yıldız Belde sakinlerine destek olmak amacıyla bir araya geldi. Belde meydanında toplanan vatandaşlara seslenen Tanrıverdi, bu dönem seçimlere Ferhat Aktaş ile gireceklerini belirterek, Aktaş’a destek çağrısında bulundu. 

Yıldız Belediye Başkan Adayı Ferhat Aktaş ise, kendisine gösterilen ilgi ve desteklerden dolayı başta Sivas Milletvekili Abdullah Güler olmak üzere tüm teşkilata teşekkür etti.

Ak Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler de konuşmasında, Ferhat Aktaş’ın çalışmalarını sürdüreceğini, projelerini halkın onayına sunacağını ve desteklerini esirgemeyeceklerini belirtti.

Yıldız Belde Belediye Başkanlığı seçimleri, adayların ve partilerin yoğun çabalarıyla giderek daha da kızışıyor. Vatandaşlar da bu süreçte adaylarını yakından takip ediyor ve projelerini değerlendirerek tercihlerini yapıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ