Azze Palace, Sevilen Sanatçıları Sivaslılar İle Buluşturuyor

Azze Palace, Sevilen Sanatçıları Sivaslılar İle Buluşturuyor

Sivas’ın gözde otellerinden Azze Palace, konfor ve lezzetin buluştuğu adres olarak şehrin kalbinde konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Azze Palace Otel yönetim kurulu başkanı Harun Aktaş, otellerinde sundukları hizmetlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Aktaş, şehrin genelinde halkın eğlence ve turizm sektöründe temel taleplerini dinlediklerini belirtti. Aktaş, “Bu talepler doğrultusunda gördük ki; Sivas’ta insanlar sadece belirli caddelerde gezmeyi veya alışılagelmiş birkaç parkta oturmayı değil, konser, fasıl veya sıra gecesi gibi yöresel dinletiler, stand-up gösterileri, canlı müzik gibi etkinlikleri çok daha fazla istiyorlar” dedi.

Palace Otel yönetim kurulu başkanı Harun Aktaş, hemşerilerinin eğlence alanlarını genişletmek ve komşu şehirlerden Sivas’a ziyaretçi çekmek amacıyla yeni bir eğlence anlayışıyla hareket ederek sevilen ses sanatçılarını Sivaslılar ile buluşturduklarını açıkladı. Nevzat Ak, Nurseda Binici, Eyüphan, Esin Kaya, İlker Gürsan, Ayça Bingöl gibi birçok sevilen ses sanatçısını otellerine davet ettiklerini ve sahne performanslarını gerçekleştirdiklerini belirten Aktaş, şehir dışından gelen vatandaşları otellerinde ağırlayarak şehrin güzelliklerini tanıttıklarını ifade etti. Her hafta düzenledikleri organizasyonlarla şehir ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflediklerini dile getiren Aktaş, bu organizasyonlarla şehrin esnaflarına ve şehir dışından gelen vatandaşlara tarihi güzellikleri tekrar görmek istedikleri bir ortam sunmayı amaçladıklarını vurgulayarak, “Artık her cuma bu organizasyonları yaparak şehrimize katkı sağlama ve turizmi artırma kararı aldık” şeklinde konuştu.

Palace Otel yönetim kurulu başkanı Harun Aktaş açıklamasının sonunda otellerine teveccüh gösteren tüm misafirlere teşekkürlerini iletti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ