Bahadır Başer, projelerini kamuoyu ile paylaşıyor

Bahadır Başer, projelerini kamuoyu ile paylaşıyor

Demokrat Parti Sivas Belediye başkan adayı Bahadır Başer, Sivas’ta Çevre ve Geri Dönüşüm Merkezleri Projesini Hayata Geçirecek

Demokrat Parti’nin Sivas Belediye Başkan Adayı Bahadır Başer, seçim projelerini açıklamaya devam ediyor. Başer, doğayı koruma adına önemli bir adım olan çevre ve geri dönüşüm merkezleri projesini hayata geçirmeyi planlıyor.

Başer, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Şehrimizde katı atıkların ayrıştırılmasından, gürültü kirliliğinin önlenmesine kadar çevreyi olumsuz etkileyen bütün unsurların etkilerini minimalize etmek veya ortadan kaldırmak için sıfır atık projesi kapsamında çalışmaları sürdüreceğiz” dedi. Özellikle bitkisel yağ atıklarının 1 litre yağın 1 milyon litre suyu kirlettiğine dikkat çeken Başer, geri dönüşüme büyük önem verdiklerini vurguladı.

Başer, parklar, meydanlar ve kamu binalarında yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılmasını teşvik ederek tasarruflu ve çevre dostu bir anlayışı hayata geçireceklerini belirtti.

ÇOCUKLARIMIZ İÇİN SİVAS UZAY EVİ PROJESİ

Demokrat Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Bahadır Başer, çocuklar için hazırladığı projeleri kamuoyu ile paylaştı.  Başer, “Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik uzay ve astronomi dersleri ile enerji verimliliği ve geri dönüşüm eğitimlerinin verileceği Uzay Evi projemizi hayata geçireceğiz. Çocuklarımız ve okullarımız için çok faydalı ve ufuk açıcı bir hizmet olarak Sivas’ımızın geleceğine yön verecek bir proje olacaktır.”

SİVAS MERKEZDE TÜM GÜN VE SAATLİK KREŞLER PROJESİ

Çalışan anne ve babaları yakından ilgilendiren önemi bir projenin ayrıntılarını paylaşan Başer, “tüm ve saatlik kreşler projesi tam not aldı. Başer, Özellikle çalışan ebeveynlerin en büyük ihtiyaçlarından biri olan kreş projemiz ile ailelerin gönül rahatlığıyla çocuklarını bırakabileceği saatlik ve ya günlük merkezler oluşturacağız. Aynı zamanda çocuğun gelişim süreçlerine katkı sağlayacak eğitimler ve oyunlar ile geleceğimize en büyük yatırımlardan birini yapmış olmanın mutluluğunu yaşayacağız.”

SİVAS YAŞLILAR GÜNDÜZ HİZMET BAKIM EVLERİ PROJESİ

Demokrat Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Bahadır Başer,  yaşlılar için de önemli projesini tanıttı. Başer, “Büyüklerimizin istifade edebileceği özellikle demans ve alzheimer hastası olan yaşlılarımızın da vakit geçirebileceği, gündüz bakım merkezi projemizi genişleteceğiz. Böylece yaşlılarımıza bakan aile fertlerini rahatlatacak, yaşlılarımızın sosyal hayatın içinde yer alarak nitelikli vakitler geçirmesini sağlayacağız”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ