Başkan Adem Uzun ilk Röportajını Sivasbiliyor ve Kızılırmak TV’ye yaptı

Başkan Adem Uzun ilk Röportajını Sivasbiliyor ve Kızılırmak TV’ye yaptı

Sivas Belediyesinin yeni başkanı Adem Uzun, seçim sonuçlarının ardından parti binasın partililerin büyük sevinç gösterileri ile karşılandı.

Partililerin yoğun sevgi gösterileri arasında parti binası önüne gelen Sivas Belediye Başkan Adayı Adem Uzun, ilk röportajını Kızılırmak TV ve Dijital haber platformu olan sivasbiliyor habere konuştu.

Sivas’ın yeni Belediye Başkanı Adem Uzun, seçim zaferinin ardından ilk röportajını verdi. Büyük Birlik Partisi’nin adayı olan Uzun, Sivasbiliyor ve Kızılırmak TV aracılığıyla yaptığı açıklamada, seçim sonuçlarından büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Parti binası önünde coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Uzun, tüm Sivas halkına teşekkür ederek, seçim sürecinde kendisine destek veren ve vermeyen herkese minnettarlığını dile getirdi. Başkanlık makamına oturduktan sonra vakit kaybetmeden çalışmalara başlayacaklarını belirten Uzun, vaat ettikleri projeleri hayata geçirme sözü verdi.

Uzun, “Ayırmadan, ayrıştırmadan başkanlık mazbatamızı aldıktan sonra zaman kaybetmeden çalışmalarımıza başlayacağız. Ne söz verdikse şimdi yapma zamanı, kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Sivaslılar, Adem Uzun’un samimi ve çalışkan yaklaşımını takdirle karşılıyor. Yeni başkanın Sivas’a getireceği yenilikler ve projelerle ilgili heyecanları artıyor. Şehir, Adem Uzun liderliğinde yeni bir döneme hazır gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ