Kalkan, hem esnafları hemde STK’ları ziyaret ediyor

Kalkan, hem esnafları hemde STK’ları ziyaret ediyor

Yerel seçimlere sayılı günler kala Yeniden Refah Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Fatih Kalkan, şehrin dört bir yanındaki esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek onların sorunlarını dinliyor. Gece gündüz demeden çalışan Başkan Kalkan, seçmenlerle el sıkışmadık yer bırakmamak için çaba sarf ediyor.

Bugün Hayri Sığırcı Caddesi’nde esnaf ziyaretine devam eden Başkan Kalkan, projelerini ve vizyonunu seçmenlerle paylaşarak destek istedi. Esnafın karşılaştığı sorunları dinleyen Kalkan, çözüm önerilerini not alarak ilerleyen süreçte bu konuları ele almayı taahhüt etti.

Daha sonra ise Sivil Toplum Kuruluşları arasında yer alan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ziyaret eden Başkan Kalkan, MÜSİAD Başkanı Uğur Görken ile iş dünyasının karşılaştığı sorunları masaya yatırdı.

İş dünyasının şehir ekonomisi ve istihdam açısından önemine vurgu yapan Kalkan, iş dünyasının desteklenmesi gerektiğini belirtti. Görken ise Başkan Kalkan’a seçim yarışında başarılar dileyerek desteklerini ifade etti.

Fatih Kalkan, seçim sürecinde hem esnafın hem de sivil toplum kuruluşlarının nabzını tutarak şehrin tüm kesimlerini kucaklamayı ve ortak çözümler üretmeyi hedefliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ