BBP Meclis Üyesi Adayı İbrahim Demirci, çalmadık kapı bırakmıyor

BBP Meclis Üyesi Adayı İbrahim Demirci, çalmadık kapı bırakmıyor

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Adem Uzun ve Belediye Meclis Üyesi Adayı İbrahim Demirci, seçim çalışmalarına büyük bir heyecan ve azimle devam ediyor. Seçimlere sayılı günler kala, Demirci, Sivil toplum örgüleri başta olmak üzere, mahalleleri ve esnafları tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla buluşuyor.

Esnafların kapılarını çalmaktan çekinmeyen meclis üyesi Adayı İbrahim Demirci, Büyük Birlik Partisi’nin vizyon projelerini detaylı bir şekilde anlatarak destek istiyor. Uzun ve Demirci, 7’den 70’e her kesimden insanla bir araya gelerek, halkın nabzını tutuyorlar.

Demirci yaptığı açıklamada, ” Büyük Birlik Partili belediyelerin iş başına geçeceğine olan inancımız tam. Parti olarak seçim çalışmalarını en iyi şekilde sürdürüyoruz ve Allah’ın izniyle bu çalışmaların karşılığını alacağız.” dedi.

Büyük Birlik Partisi Meclis Üyesi Adayı İbrahim Demirci ve Başkan adayı Adem Uzun’un samimi ve etkili iletişimi seçmenlerin güvenini kazanmaya devam ediyor. Meclis üyesi Demirci, seçim gününe kadar yoğun tempo ile seçim çalışmalarını sürdüreceğini kaydetti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ