Bilgin, “ Ne söz verdik ise onu yaptık”

Bilgin, “ Ne söz verdik ise onu yaptık”

Ak Parti Sivas Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye başkanı Hilmi Bilgin basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Bilgin, basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak, yeni projeler ile ilgili ip uçları verdi.

Sivas’ta görev yapan yazılı, görsel ve sosyal medya temsilcileri ile kahvaltıda bir araya gelen Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in yanı sıra Ak Parti Sivas Milletvekilleri Rukiye Toy, Hakan Aksu, Ak Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat, Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya ve Skm Başkanı Eyüp Demirer de hazır bulundu.

Kısa bir selamlama konuşması yapan Ak Parti Sivas il başkanı Yusuf Tanrıverdi, Ak parti olarak 22 yıldır sahalarda olduğunu vurgulayarak, 31 martta yapılacak yerel seçimlere hazır olduklarını vurguladı.

Daha sonra konuşan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise yaptığı konuşmada ““5 yıl önce milletimizden aldığımız bu yetkili alnımızın akıyla yerine getirdik. İnşallah 31 martta yapılacak yerel seçimlerde ikinci 5 yılın da desteğini alarak, Sivas’a yapacağımız projeler ile yolumuza devam edeceğiz” dedi.

5 yıl boyunca şehre dair fikri olan herkesle bir araya gelerek şehrimiz hakkında kararlar aldık. ‘Az laf, çok iş yapacağız’ diyen Başkan Bilgin,  Hiçbir zaman polemiklere girmedik. Şehrin huzurunu bozacak hiçbir polemiğin içerisinde olmadık, sadece işimize odaklandık. Sadece hizmete odaklandık. Biz 14 Ağustos 2001 tarihinde milletimize söz verdik.” Şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ