Büyük Birlik Partisinden müthiş gövde gösterisi

Büyük Birlik Partisinden müthiş gövde gösterisi

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin Sivas’taki en favori partilerinden BBP, ilk seçim ofisini Fatih Mahallesinde açtı. Seçim ofisinin açılışına gösterilen rakiplere göz dağı verir nitelikteydi.

Günlerdir sahada seçim çalışmalarını yürüten BBP Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun’un Ak Parti’nin kalesi durumundaki Fatih Mahallesindeki seçim ofisinin açılışı bugün gerçekleştirildi. Uzun, partililer ve mahalle sakinleri tarafından coşkuyla karşılandı.

YÜZLERCE ARAÇLIK KONVOYLA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTILAR

Fatih Mahallesi Seçim Ofisinin açılışı öncesi partililer tarafından konvoy hazırlandı. Cumartesi Pazarı mevkiinde toplanan yüzlerce araç Dr. Adem Uzun’un afiş, poster ve bayraklarıyla donatıldı. Güzergah boyunca vatandaşların da BBP adayı Uzun’a büyük ilgi gösterdiği gözlendi.

İL BAŞKANI POLAT “FATİH, KARARINI VERMİŞ”

Seçim Ofisi önünde bekleyen Fatih Mahalleliler tarafından karşılanan BBP Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun, açılış öncesi ilk sözü BBP İl Başkanı Ahmet Polat’a verdi. Fatih Mahallelilere teşekkür ederek sözlerine başlayan Polat “Bu ilgi gösteriyor ki Fatih zaten kararını vermiş. Bakın, ilk kez akademik bir adayla karşınıza çıkıyoruz. 21. Yüzyılda bilimin önemini her geçen gün daha da iyi anlıyoruz. İşte biz de akademik ünvana sahip, aklı ve istişareyi önemseyen, Sivas’ın her sorununu bilen ve çözüm önerileri getiren Dr. Adem Uzun kardeşimle seçimlere giriyoruz. Allah nasip ederse 1 Nisan sabahı bambaşka bir Sivas’a uyanacağız” şeklinde konuştu.

Dr. Adem Uzun “ Birlikte kazanacağız”

Coşkulu kalabalığa hitap eden BBP Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun ise aylardır sahada yürüttüğü çalışmalarda tesbit ettikleri sorunları ivadilikle çözeceklerinin sözünü vererek konuşmasına başladı. Sivas’ın sahipsiz bir şehir haline getirildiğini iddia eden Uzun “Yaşadığımız sorunlar bizim kaderimiz değil. Liyakatsiz kadroların beceriksizlikleri yüzünden kötü yönetiliyoruz. Ama artık buna dur demenin zamanı geldi ve bu kardeşiniz bu kötü gidişata dur demek için yola çıktı. Fatih Mahallesi beni yalnız bırakmayacak ve eminin desteklerini verecektir.” dedi.

UZUN “SORUNLARIN TAMAMINI ÇÖZECEĞİZ.”

“Ben hayatım boyunca bana tevdi edilen tüm görevleri hakkıyla yerine getirdim. Kimseyi mahçup etmedim” diyen BBP Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun “Eğer Allah bana belediye başkanı olmayı nasip ederse şuna emin olu ki sizleri de asla mahçup etmeyeceğim. Sivas, hep aralarında olan, sürekli istişare eden, her kesimi dinleyen ve dinlediği kişilerin fikirlerine önem veren bir belediye başkanı görecek.” şeklinde konuştu.

“GÜLKART GELECEK, SİVAS’TA MAĞDUR KALMAYACAK”

Önümüzdeki hafta projelerini kamuoyuyla paylaşacağını ifade eden Dr. Adem Uzun, Gülkart ismini verdiği projesini de ilk kez duyurdu. “Biz öyle koli koli artık çağdışı kalmış ve ihtiyaç sahibi vatandaşımızı rencide eden yardımlar yerine GülKart adını verdiğimiz kartları ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtacağız. Vatandaşımız kartlarına yüklediğimiz bakiyelerle ne diliyorsa, neye ihtiyacı varsa onu alacak. Yardımlarımızda kim hangi partiden, kim kime oy veriyor ona asla bakmayacağız.” şeklinde açıklamalarda bulunan Uzun, “Bizim belediyecilik dönemimizde gerçek ihtiyaç sahipleri asla açta, açıkta kalmayacak ve mağdur olmayacak” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ