Çayır, “Yüzyıllar boyunca aydınlık yarınlara”

Çayır, “Yüzyıllar boyunca aydınlık yarınlara”

Sivas Emlakçılar Birliği Başkanı Kerim Çayır, 29 Ekim Cumhuriyet bayramının 100. Yılı nedeniyle yaptığı açıklamada, Cumhuriyetimizin 100. yılına ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Bu büyük zaferi kutlarken, Atatürk’ün bize bıraktığı mirası koruma ve büyütme sorumluluğunu hep birlikte taşımalıyız” dedi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını, bu yıl ülkemizde 100. yıl coşkusuyla kutlandığını vurgulayan Sivas Emlakçılar Birliği Başkanı Kerim Çayır açıklamasında şunları dile getirdi:

“Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Cumhuriyet rejiminin kabul edildiği tarih olan 29 Ekim, 1925’ten bu yana Cumhuriyet Bayramı olarak kutlanırken 100 yıldır varlığını sürdüren Cumhuriyet’imizin ebedi varlığına giden yolda 100. yıla büyük önem atfediliyor

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük yolundaki kararlılığını ve iradesini bir kez daha kutladığımız özel bir gündür. Bu anlamlı günde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyor, milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutluyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ