Ceylan, “Kırat gümbürgümbür geliyor”

Ceylan, “Kırat gümbürgümbür geliyor”

Demokrat Parti’nin 1. sıra il genel meclisi üyesi adayı Erdal Ceylan, Kızılırmak TV’nin konuğu olarak 2024 seçim programında hedeflerini ve projelerini değerlendirdi. Programın sunucusu Selcen Küçükçongar’ın sorularını yanıtlayan Ceylan, siyasete neden Demokrat Parti çatısı altında girdiğini açıkladı.

Gençlerin önünün açılması gerektiğini vurgulayan Ceylan, siyasetin gençlerle daha da güzelleşeceğini belirtti. Sivaslı seçmenlerin ilgi ve teveccüh gösterdiğini ifade eden Ceylan, bu desteğin sandığa yansıyacağına inandığını dile getirdi.

Meclise seçilmesi durumunda Sivas’ın gelişimi ve büyümesi için her türlü çabayı göstereceğini söyleyen Ceylan, önemli projeler üzerinde çalışacaklarını belirtti.

Ceylan, “Kırat gümbürgümbür geliyor” ifadesiyle seçim atmosferinin hareketlendiğini ve Demokrat Parti’nin güçlü bir şekilde ilerlediğini gösterdi.

Sivaslıların ve bölgenin beklentilerine cevap vereceklerini söyleyen Ceylan, halkın güvenini boşa çıkarmayacaklarını ve çalışmalarını büyük bir kararlılıkla sürdüreceklerini belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ