Deva Partisi Belediye Başkan Adayı Serdar İnce, Animasyon Video İle Projelerini Tanıttı

Deva Partisi Belediye Başkan Adayı Serdar İnce, Animasyon Video İle Projelerini Tanıttı

Sivas’ın geleceğine yönelik vizyonunu animasyon video ile anlatan Deva Partisi Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Serdar İnce, seçim sürecinde farklı bir yaklaşım sergiliyor. İnce’nin hazırladığı video, projelerini detaylı bir şekilde halka sunarken, “Yeni Sivas’ı Beraber İnşaa Edelim” mesajını vurguluyor.

İnce’nin hazırlattığı animasyon video, şehrin geleceğine dair hayallerini ve projelerini anlatıyor. Yenilikçi yaklaşımıyla öne çıkan İnce, “Yeni Sivas’ı beraber inşaa edelim” mesajıyla vatandaşların ilgisini çekmeyi başardı.

Projelerini interaktif bir şekilde sunan İnce, şehrin altyapısından sosyal yaşama kadar geniş bir yelpazede vaatlerde bulunuyor. Bu yöntemle halkın dikkatini çekmeyi başaran İnce, seçim sürecinde farkını ortaya koyuyor.

Serdar İnce, hazırladığı bu videoyla sadece projelerini tanıtmakla kalmayıp, halkın da katılımını ve desteklerini sağlamayı hedefliyor. Seçim sürecinde fark yaratan bu yöntem, halkın dikkatini çekerek projelerin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor.

Deva Partisi Belediye Başkan Adayı Serdar İnce’nin animasyon video ile projelerini tanıttığı bu süreçte, şehrin geleceğine dair umutlar artarken, seçim atmosferi de hareketleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ