EŞARPÇILARIN BAYRAM YOĞUNLUĞU BAŞLADI

EŞARPÇILARIN BAYRAM YOĞUNLUĞU BAŞLADI

Eşarplar, her kadının vazgeçilmez aksesuarlarından biri. Takıldığı anda giyilen ne varsa havasını değiştiren farklı renk ve modellerdeki eşarplar, raflarda Sivaslı bayanları büyülüyor.

Her mevsimin ve her sezonun modası olan fular, şal ve eşarplar kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından arasında ilk sırada yerini alıyor.

Kurban bayramı nedeniyle Sivaslı bayanlar, bayramda daha şık ve güzel görünmek için Damla Eşarp’a akın etti.

İlimizde hizmet veren Damla Eşarpçıya’ da, yeni model renk ve desendeki eşarpları almak için bayanlar âdete yoğun ilgi gösteriyor.

İlgiden son derece memnun olan Sivaslı esnaflardan Damla Eşarp sahibi Dilek Köse, Bayram dolayısıyla işlerinde hareketlilik yaşanmaya başladığını belirterek, güzel giyinmek her bayanın hakkıdır” dedi.

Yeni model ve renklerde birçok ürünü işyerlerine getirdiklerini belirten Köse, bayramın coşkusu çok şükür şimdiden işyerlerimize yansıdı. Bundan dolayı da çok memnunuz. Birçok sektöre gelen zamlar bizi de etkiledi. Bizlerde zamlardan mustaribiz. Zaten müşterilerimizde zamlardan şikâyetçi… Aldığımız ürünü eski fiyattan versek zarar ediyoruz. Gelen zamlar ile versek alan yok. Artık yetkililerimizin buna bir çözüm bulmasını bekliyoruz. Zam istemiyoruz. Şeklinde konuştu.

Sivasbiliyorhaber merkezi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ