Fatih Erbakan Sivaslılar ile buluştu

Fatih Erbakan Sivaslılar ile buluştu

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan sultan şehir Sivas’ta Sivaslılar ile buluştu.

Anadolu buluşmaları kapsamında bugün Sivas’a gelen Yeniden Refah partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan bölge trafikte düzenlenen karşılama programı sonra partisinin Sivas il teşkilatınca kale cami yanında organize ettiği programa katıldı.

Sivaslıların ilgi gösterdiği programda konuşan Yeniden Refah Partisi Sivas İl Başkanı Fatih Kalkan, Genel Başkan Fatih Erbakan ve genel başkan yardımcılarını Sivas’ta ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

2024 Mart ayında yapılacak olan mahalli idareler seçiminde Başta merkez olmak üzere Sivas’ın ilçelerini ve beldelerini milli görüş ile buluşturmak için gece gündüz çalışacaklarını kaydetti.

Daha sonra konuşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, konuşmasına kendisini gecikmelide olsa bekleyen tüm Sivas halkına ve partililerine teşekkür ederek başladı.

Milli görüşün Türkiye’ye kazandırdıklarını anlatan Genel Başkan Erbakan, tekrar adil düzenin gelmesi için her türlü gayreti göstereceklerini söyledi.

İktidarın politikalarını da eleştiren Genel başkan Erbakan, Kıbrıs barış harekâtında Necmettin Erbakan’ın izlediği yol hartasını örnek göstererek, Amerika’ya hiçbir şekilde taviz verilmemesi gerektiğine dikkat çekti.

Konuşmaların ardından Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Tarafından partililerin teşkilat başkanlarına plaketleri takdim edildi.

Program Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın Sivaslı esnafları ziyaret etmesi ile gün boyu sürdü.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ