Fatih Kalkan, Alibaba mahallesini ziyaret etti

Fatih Kalkan, Alibaba mahallesini ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Fatih Kalkan, şehrin çeşitli mahallelerindeki esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Alibaba Mahallesi’nde esnafı ziyaret eden Kalkan, mahalle muhtarı Hasan Kömürü ile de bir araya geldi.

Esnaf ziyaretlerinin ardından gerçekleşen görüşmede, mahalle sakinlerinin ihtiyaç ve beklentileri hakkında kapsamlı bir görüşalışverişi yapıldı. Kalkan, muhtarların mahalleler için önemine vurgu yaparak, toplumun nabzını tutmanın yanı sıra, Yeniden Refah Partisi’nin Sivas’a katacağı değerleri ve şehri daha yaşanabilir bir yer haline getirme hedeflerini anlattı.

Yeniden Refah Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Fatih Kalkan, yaptığı açıklamada, “Bu buluşmalar sırasında, hem toplumumuzun nabzını tuttum hem de Yeniden Refah Partisi olarak Sivas’ımıza nasıl bir değer katacağımızı, şehrimizi nasıl daha yaşanabilir bir yer haline getireceğimizi anlattım.” dedi. Kalkan,ayrıca, parti olarak sosyal sorumluluk projeleri, ekonomik kalkınma planları ve şehircilik vizyonlarıyla daha güzel bir Sivas için azimle çalıştıklarını belirtti.

Yerel seçimlere sayılı günler kala, Fatih Kalkan ve Yeniden Refah Partisi, Sivas halkının beklentilerini dikkate alarak, şehrin geleceği için çözüm odaklı çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ