Fatih Kalkan, şehirde sıkmadık el bırakmıyor

Fatih Kalkan, şehirde sıkmadık el bırakmıyor

Yeniden Refah Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Fatih Kalkan, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bugün, Kalkan, seçim gezileri kapsamında Kerimcavuş Caddesi’ndeki esnafların ve vatandaşların yanı sıra Basın Sitesi’ndeki basın kuruluşu temsilcileri ve Atatürk Caddesi bölgesindeki vatandaşlarla buluştu.

Kalkan, gezisi sırasında Olukmanlılar Derneği’ni ziyaret ederek dernek yönetimiyle bir araya gelip destek talebinde bulundu. Her buluşmada gözlerindeki umudu ve dertlerindeki samimiyeti hissetmekten mutluluk duyduğunu belirten Kalkan, “Her bir karşılaşma, bu şehre hizmet etme aşkımı katlayarak arttırıyor.” dedi.

Sivas’ın her köşesini kucaklayacak projelerini anlatırken halkın görüş ve önerilerini de dinlediğini vurgulayan Kalkan, “Unutmayın, bu yolculukta en büyük rehberim sizsiniz. Sizlerin destek ve dualarıyla, Sivas’ımızı inşallah hak ettiği yere taşıyacağız.” ifadelerini kullandı.

Kalkan, daha samimi, daha modern ve daha adil bir Sivas hayal ettiklerini belirterek, “Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için canla başla çalışıyoruz.” diye ekledi.

Seçim çalışmaları sırasında çekilen fotoğraflardan bazılarını paylaşan Kalkan, halkın görüş ve önerilerinin kendileri için çok değerli olduğunu belirterek vatandaşları paylaşmaya davet etti.

Kalkan’ın seçim çalışmaları halk tarafından ilgiyle karşılanırken, Sivaslılar da adaylarına destek olmak için ellerinden geleni yapıyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ