Harun İnce, seçim çalışmalarına hız verdi

Harun İnce, seçim çalışmalarına hız verdi

Yeniden Refah Partisi’nin dinamik ve etkili isimlerinden biri olan Sivas Belediyesi 4. Sıra Meclis Üyesi ve iş insanı Harun İnce, seçim çalışmalarına hız vererek Fatih Kalkan’ın başkan adaylığına destek oluyor.

İnce, Fatih Mahallesi’nde düzenlenen mahalle toplantısına katılarak partisinin vizyonunu ve projelerini mahalle sakinleriyle paylaştı. Burada Halka seslenen Yeniden Refah partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Fatih Kalkan, Sivas belediyesini almaları halinde neler yapacaklarını tek tek anlattı.  Kalkan ile birlikte şehri karış karış gezen meclis üyesi Harun İnce, Yeniden Refah Partisi’nin belediyecilik anlayışını ve çözüm önerilerini vatandaşlarla buluşturdu. Mahalle sakinlerinin istek ve sorunlarını dinleyen İnce, partisinin iddialı projeleriyle herkesin yaşamına dokunacağını vurguladı.

Daha sonra Üzengi Köyü’nde bir dernek açılışına katılan İnce, partilerine gösterilen ilgiden büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Yeniden Refah Partisi’ne olan ilginin arttığını belirten İnce, halkın beklentilerine ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak için çalışmalarının kararlılıkla devam edeceğini söyledi.

Yeniden Refah Partisi’nin seçim çalışmalarında gösterdiği bu aktif ve etkili duruş, Sivas halkının dikkatini çekiyor ve partinin desteğini giderek artırıyor. Harun İnce ve ekibi, şehrin refahı için yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ