İHRAMCIZADE İmam Hatip Okulunun Büyük Başarısı…

İHRAMCIZADE İmam Hatip Okulunun Büyük Başarısı…

Sivas İhramcızade Anadolu İmam Hatip Lisesi, bursluluk sınavında da aldığı başarı ile dikkat çekti. Okulun 4 öğrencisi sınavdan 500 tam puan alırken, 107 öğrenciden 57’si de sınavda başarılı olarak burs almaya hak kazandı.

Sivas merkezde yer alan İhramcızade Anadolu İmam Hatip Lisesi, tüm zamanların en iyi rekorunu kırarak güzel bir başarıya imza attı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl yapılan bursluluk sınavında da aldığı başarı ile dikkat çeken Sivas İhramcızade Anadolu İmam Hatip Lisesi, başarı oranı ile adeta özel okulları geride bırakıyor.

İhramcızade Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin 4 öğrencisi sınavdan 500 tam puan alırken, 107 öğrenciden 57’si sınavda başarılı olarak burs almaya hak kazandı.

İhramcızade Anadolu İmam Hatip Lisesi, Bursluluk Sınav sonuçları ile bir kez daha hiçbir başarının tesadüf olmadığını, her başarının temelinde ekip çalışması, özverili çalışma olduğunu göstermiş oldu.

Sivas İhramcızade Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Kadir Özkan, okullarının resmi web sitesinden yaptığı paylaşımda öğretmen ve öğrencilerini elde ettikleri başarılarından dolayı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ