İnce, Konut Sorununa Çözüm Getiriyor

İnce, Konut Sorununa Çözüm Getiriyor

Sivas Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Serdar İnce, “Yeni Bir Sivas” sloganıyla hareket ederek, kentin konut sorununu çözmek için kapsamlı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. İnce, yeni açılacak imar alanlarında oluşturacakları parselleri, Sivas halkına uzun vadeli ve uygun bedellerle sunacaklarını açıkladı.

Deva Partisi Sivas Belediye başkan adayı Yüksek Mimar Serdar İnce’nin 3 projesinden ilkinin detayları da paylaşıldı. Arsasını uzun vadeli ve uygun bedelle alan vatandaşlar, 3+1 ve 4+1 bahçeli evlerini kendi yapacaklar. Bu projeyle birlikte özel sektörün canlanması beklenirken, vatandaşlar da doğa ile iç içe bir yaşamı tercih edebilecekler.

Serdar İnce, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Sivas’ın geleceğini inşa etmek adına bu projeleri hayata geçiriyoruz. Uzun vadeli ve uygun bedellerle vatandaşlarımıza konut imkanı sunarak, kentimizin gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu proje ile birlikte özel sektörün canlanması ve vatandaşlarımızın doğayla iç içe bir yaşam sürmeleri için önemli bir adım atmış olacağız.” şeklinde konuştu.

Sivaslılar, yeni projelerin hayata geçirilmesiyle birlikte daha modern ve yaşanabilir bir kente kavuşmanın heyecanını yaşıyor. İnce’nin açıkladığı bu projelerin Sivas’ın geleceği için önemli bir kilometre taşı olması bekleniyor.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ