İyi Parti Belediye Meclis Üyesi adayı Semih Oğuzhan, seçim çalışmalarına hız verdi

İyi Parti Belediye Meclis Üyesi adayı Semih Oğuzhan, seçim çalışmalarına hız verdi

İyi Parti’nin Sivas belediye meclis üyesi adayı Semih Oğuzhan, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimler için hareketli bir tempo içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Sivaslıların belediye hizmetlerinde daha iyi bir gelecek görmesi için çabalayan Oğuzhan, seçim kampanyası kapsamında sivil toplum örgütleri başta olmak üzere, esnaf ziyaretleri ve halkla buluşmalarına ara vermeden devam ediyor.

Oğuzhan, partisinin belediye için hazırladığı projeleri hem esnaf ziyaretlerinde hem de halkla yaptığı görüşmelerde paylaşıyor. Sosyal belediyecilik anlayışını benimseyen Oğuzhan, Sivas’ın ihtiyaçlarına odaklanarak, kapsayıcı ve adil bir yönetim anlayışıyla hareket ediyor.

Seçim kampanyasının son günlerine yaklaşırken, Oğuzhan, hedeflerine ulaşmak için azimle çalışıyor. “İyi Parti’nin zaferle çıkması için çalmadık kapı bırakmamak” sözüyle yola çıkan Oğuzhan, Sivaslıların yaşam kalitesini yükseltmek ve şehrin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için kararlılıkla ilerliyor.

Semih Oğuzhan, umut dolu bir geleceğe adım atmaya hazırlanan Sivaslılara iyi günlerin kapıda olduğunu belirterek, birlik ve beraberlik içinde güzel işlere imza atacaklarına olan inancını dile getiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ