İyi parti Sivas Belediye Başkan Adayı Yaray, seçim standında halkla buluştu

İyi parti Sivas Belediye Başkan Adayı Yaray, seçim standında halkla buluştu

İyi Parti’nin Sivas Belediye Başkan Adayı Avukat Merve Yıldız Yaray, seçim çalışmaları kapsamında halkla buluşmaya devam ediyor. Yaray, gün içerisinde kent meydanında kurulan seçim stantında Sivaslılarla bir araya gelerek, projelerini ve Sivas için yapmayı planladığı çalışmaları paylaşıyor.

Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra sivil toplum örgütleriyle de görüşmeler gerçekleştiren Yaray, halkın beklenti ve taleplerini de dinliyor. İyi Parti adayı Yaray, Sivaslılardan aldığı destekle birlikte şehre büyük bir değişim getireceklerini vurguluyor.

Merve Yıldız Yaray’ın seçim standında gerçekleştirdiği buluşmalar, Sivaslıların adaylarına olan ilgisini ve desteğini gösteriyor. Yaray, halkla sıkı bir iletişim içinde olmayı ve onların görüşlerine değer vererek projelerini şekillendirmeyi önemsiyor.

İyi Parti’nin Sivas için vizyoner bir bakış açısı sunan adayı Merve Yıldız Yaray, seçim sürecinde şehre ve vatandaşlara yönelik yapılan çalışmalarla ilgili şeffaf bir yaklaşım sergiliyor. Bu doğrultuda, Sivaslılar da Yaray’a desteklerini göstererek şehrin geleceğine yönelik umutlarını güçlendiriyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ