Kalkan, Esnafları Ziyaret Etti: “Hep Birlikte Daha İyi Bir Gelecek İçin Çalışıyoruz”

Kalkan, Esnafları Ziyaret Etti: “Hep Birlikte Daha İyi Bir Gelecek İçin Çalışıyoruz”

Yeniden Refah Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Fatih Kalkan, kentteki esnafları ziyaret ederek onların görüşlerini dinledi ve gelecek için işbirliği yapılabilecek konuları ele aldı.

Yeni Ata Sanayi bölgesindeki esnafları ziyaret eden Kalkan, Sivas’ın gelişimi ve esnafın yaşam standartlarının yükseltilmesi için neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulundu. Ziyaret sırasında, esnafların sorunlarını dinleyen Kalkan, onların öneri ve fikirlerini de not aldı.

Kalkan, yaptığı açıklamada, “Sivas’ımızın daha da gelişmesi, esnafımızın ve gençlerimizin daha iyi koşullarda yaşaması için attığımız adımları hep birlikte planlıyoruz. Sivas’ımızı daha yaşanabilir, daha gelişmiş bir kent yapma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Her bir fikriniz, her bir öneriniz bizim için çok değerli. Bu yolda birlikte yürüyeceğimiz nice başarılı projelere imza atacağımıza inancım tam” dedi.

Sivaslılar, Kalkan’ın esnafları ziyaret ederek onların sorunlarını dinlemesi ve gelecek için işbirliği mesajı vermesini olumlu bulduklarını ifade ettiler. Ayrıca, Kalkan’ın şehrin gelişimi için ortak akıl ve dayanışma vurgusu yapması da takdirle karşılandı.

Fatih Kalkan, Sivaslıların desteğiyle birlikte, şehrin daha yaşanabilir ve kalkınmış bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemeyi hedefliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ