Kangal belediyesi Whatsap hattını devreye soktu

Kangal belediyesi Whatsap hattını devreye soktu

Kangal Belediyesi, ilçedeki problemlerin daha hızlı çözülmesi amacıyla oluşturduğu WhatsApp hattını devreye soktu.

Vatandaşlar, Kangal Belediyesi’nin 0850 550 50 58 numaralı WhatsApp hattı üzerinden bilgi ya da fotoğraf paylaşarak çözüm istedikleri sorunu bildirdikleri takdirde Kangal Belediyesi ekipleri en hızlı şekilde problem oluşan bölgeye giderek sorunun giderilmesi için gereken çalışmayı yapacak.

Kangallı vatandaşlar belediyeye iletmek istediklerini 7 gün 24 saat boyunca 0850 550 50 58 nolu hat üzerinden belediye yetkililerine ulaştırabilecek. WhatsApp iletişim hattına gelen tüm bildirimler yetkililer tarafından değerlendirilmeye tabi tutulacak ve sorunlar çözüme kavuşturulacaktır.

“Vatandaş Çeksin Yollasın Biz Çözelim” diyen Kangal Belediye Başkanı Ahmet Kürşad APAYDIN ; “Belediyemizin vatandaşlarla arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek, soru ve görüşleri daha hızlı almak, zamanında çözüm üretmek için akıllı cep telefonlarında kullanılan iletişim uygulaması WhatsApp üzerinden çağrı hattı oluşturduk . WhatsApp hattımızla vatandaşlarımız, ne sorun varsa buradan bize iletebilecekler. Bu bir anlamda halkın kamerası olacak. Böylece mahallelerdeki olumsuzluklardan daha çabuk haberdar olacağız ve daha çabuk çözüm üretebileceğiz. Mesela bir yerde çukur var, halk için tehlike oluşturuyor. Vatandaş çeksin bize yollasın, biz gereğini yapalım.” dedi.

Kangal Belediyesi Whatsapp Hattı :  0850 550 50 58

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ