Kılınç, Milli Ekonomi Modelini Olukman Derneği Yönetimi ile paylaştı

Kılınç, Milli Ekonomi Modelini Olukman Derneği Yönetimi ile paylaştı

Bağımsız Türkiye Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Necati Kılınç, seçim çalışmaları kapsamında önemli ziyaretler gerçekleştirdi. Kılınç, beraberinde Teşkilat Başkanı Ömer Aslan ve teşkilat mensupları ile birlikte Merder yöresine bağlı Olukman Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Kılınç, Merder yöresinin önemli sosyal ve kültürel değerleri hakkında bilgi aldı ve dernek üyeleriyle bir araya geldi. Kılınç, bölgedeki ihtiyaçları ve sorunları dinleyerek, seçim programına yansıtılacak projeler üzerinde fikir alışverişinde bulundu.

Daha sonra Kılınç ve beraberindekiler, seçim çalışmalarının merkezi noktalarından biri olan meydandaki seçim çadırlarını ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinleyen Kılınç, seçim sürecindeki vizyonunu ve projelerini anlattı.

Kılınç’ın ziyaretleri, seçim sürecindeki etkin ve katılımcı yaklaşımını gözler önüne seriyor. Vatandaşların sorunlarına doğrudan temas eden ve çözüm odaklı projeleriyle dikkat çeken Kılınç, seçmenlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ