Kılınç, “Türkiye’nin maddi imkânları hiçbir krizden etkilenmeyecek kadar güçlü”

Kılınç, “Türkiye’nin maddi imkânları hiçbir krizden etkilenmeyecek kadar güçlü”

Bağımsız Türkiye Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Necati Kılınç, Teşkilat Başkanı Ömer Aslan ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Merder bölgesi Yakupoğlan Derneği’ni ziyaret etti. Kılınç’ın görüşmelerde dile getirdiği önemli konular arasında Türkiye’nin maddi imkânlarının krizlere dayanıklı olduğu vurgusu yer aldı.

Kılınç, yaptığı açıklamalarda Türkiye’nin ekonomik gücünün hiçbir krizden etkilenmeyecek kadar sağlam olduğunu belirtti. Krizlerin suni olduğunu savunan Kılınç, Türkiye’nin yeraltı kaynaklarının doğru şekilde değerlendirilmesiyle çok daha güçlü bir ekonomiye sahip olabileceğini ifade etti. Ayrıca, dışa bağımlılığın devletleri ve milletleri soyduğunu dile getirerek, yerli kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılması gerektiğini dile getirdi.

Bağımsız Türkiye Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Necati Kılınç ve BTP teşkilat Başkanı Ömer Aslan, sivil toplum örgütlerinin yanı sıra halk ile de buluşmaya devam ediyor. Ziyaretlerde Kılınç, projelerini anlatıyor halkın nabzını tutuyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ