Muhteşem organizasyon… Sezerer, Sivas’ı Türkiye’ye tanıtacak

Muhteşem organizasyon… Sezerer, Sivas’ı Türkiye’ye tanıtacak

Sivas Gazeteciler Cemiyetinden dev bir organizasyon… Göreve geldiği günden bu yana birçok aktivitenin öncülüğünü yapan Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer, bu kez de memleketi Sivas’ın tanıtımına büyük katkı sağlayacak olan Türkiye Yüzyılı Anadolu Buluşlarının 5.sini Sivas’ta gerçekleştiriyor.

Türkiye gazeteciler federasyonu genel merkez yönetimi başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinden gazeteciler cemiyeti başkanı Sivas’ta ağırlanacak. Sivas Gazeteciler cemiyetinin ev sahipliğinde Sivas’a gelecek olan yaklaşık 100 gazeteci 3 günlük yoğun bir programla Sivas’ın tanıtılması sağlanacak.

Sivas gazeteciler Cemiyeti başkanı Hakan Sezerer, öncülüğünde namı diyar gölge, Talha Bora Öge Sivas’a geliyor. 3 Kasım 2023 Cuma günü saat: 19:30’da Fidan Yazıcıoğlu kültür merkezinde Sivaslılar ile buluşacak olan Talha Bora Öge, şiir ve türkü konseri ile sevenlerine muhteşem bir gece yaşatacak.

Sivas Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakan Sezerer, 3 Kasım da Sivas’a gelecek olan Talha Bora Öge, konserine tüm Sivas halkını davet etti.

Amaçlarının sultan şehir Sivas’ı tüm dünyaya tanıtmak olduğunu vurgulayan Sezerer, ev sahipliği yapacağı Türkiye Yüzyılı Anadolu Buluşlarının 5.si ile Sivas’ın tarihi güzelliklerini tanıtma imkânı bulmuş olacağız” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ