Serdar İnce, Resmi kurum ve esnaf ziyaretlerine hız verdi

Serdar İnce, Resmi kurum ve esnaf ziyaretlerine hız verdi

Deva Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Yüksek Mimar Serdar İnce, seçim çalışmaları kapsamında resmi kurumları ve esnafı ziyaret etmeye devam ediyor.

İnce, son olarak Defterdarlık ve Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’nü ziyaret etti ve burada kurum çalışanlarına kendini tanıtarak Sivas için planladığı projeleri paylaştı.

Ziyaretler sırasında çalışanların istek ve taleplerini de dinleyen İnce, kurum çalışanlarıyla birebir tokalaşarak iletişim kurdu.

Kurum ziyaretlerinin ardından İnce, Şehirlerarası otobüs terminalini ziyaret etti ve otobüs firmalarının yazıhanelerini gezerek firma yöneticileri ve çalışanlarıyla bir araya geldi.

İnce, otogardaki tüm firma yetkilileri ve esnafları ziyaret ederek destek istedi ve “Yeni Bir Sivas” sloganıyla çıktığı yolda, Sivas’ı Deva Partisi ile hak ettiği yere taşıyacaklarını belirtti.

Bu ziyaretlerle Serdar İnce, seçim sürecinde hem resmi kurumlarla hem de esnaf ve iş dünyasıyla yakın temas halinde olduğunu gösteriyor ve Sivas için vizyonunu açıkça ortaya koyuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ