Serdar İnce, “Yeni Bir Sivas” Vizyonuyla Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor

Serdar İnce, “Yeni Bir Sivas” Vizyonuyla Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor

Deva Partisi’nin Sivas Belediye Başkan adayı Yüksek Mimar Serdar İnce, seçim çalışmaları çerçevesinde kurum ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. “Yeni Bir Sivas” vizyonuyla yola çıkan İnce, son olarak Devlet Su İşleri (DSİ) 19. Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında, Devlet Su İşleri Bölge Müdürü Zafer Aslan ve kurum çalışanlarıyla bir araya gelen İnce, samimi ve olumlu bir atmosferde karşılandı. İnce, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, DSİ personeline güleryüzlü misafirperverlikleri için teşekkürlerini iletti.

Serdar İnce’nin kurum ziyaretleri, yerel yönetimlerde yapmayı planladığı değişim ve gelişim vizyonunu paylaşma ve kamu kurumlarının çalışmalarını daha yakından tanıma fırsatı sunuyor. İnce’nin “Yeni Bir Sivas” hedefiyle yola çıkması, kentteki idari yapılanmayı ve hizmetleri daha ileriye taşımayı amaçlıyor.

Serdar İnce’nin kurum ziyaretleriyle ilgili çalışmaları ve hedefleri, seçim sürecinde Sivaslıların dikkatle takip ettiği konular arasında yer alıyor. İnce’nin bu yaklaşımıyla, Sivas’ın geleceği için umut dolu bir dönemin kapıları aralanıyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ