SİMDER, Başkan Adem Uzun İle İlk Sahur Programını Gerçekleştirdi

SİMDER, Başkan Adem Uzun İle İlk Sahur Programını Gerçekleştirdi

Sivas İnşaat Müteahhitler Derneği (SİMDER) yönetimi, Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun ile birlikte ilk sahur programını gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Gökhan Fatih Aslan yönetimindeki SİMDER, Cumhuriyet Üniversitesi’nde bulunan Noche Restoranı’nda düzenlenen sahur programına Başkan Adem Uzun ve beraberindeki heyetle birlikte katıldı.

Sahur yemeğine Başkan Adem Uzun’un yanı sıra Başkan Yardımcıları Abdurrahim Ceyhan, Erhan Acar, SİMDER Başkanı Gökhan Fatih Aslan, dernek yönetimi, müteahhit firma sahipleri ve sosyal medya temsilcileri katıldı.

Sahur programının açılış konuşmasını yapan SİMDER Başkanı Gökhan Fatih Aslan, İlk sahur programlarına katılım sağlamasından dolayı Başkan Adem Uzuna teşekkür etti.

Başkan Aslan ayrıca, Başkan Adem Uzuna, Muhsin Yazıcıoğlu’ndan size bir hediye getirdiğini belirterek şunları kaydetti.

Daha sonra söz alan Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun, müteahhitlerin karşılaştığı sorunları yakından bildiğini belirterek, Sivas Belediyesi olarak gereken her türlü desteği sağlayacaklarını ifade etti.

Konuşmaların ardından SİMDER Başkanı Gökhan Fatih Aslan, Başkan Adem Uzun’a ahilik nasihatlerinin yazılı olduğu özel bir tablo hediye etti.

Programda ayrıca, SİMDER’in kurucusu ve Onursal Başkanı Sami Arif’e emeklerinden dolayı plaket verildi.

Bu anlamlı buluşma, SİMDER ve Sivas Belediyesi arasındaki işbirliğinin ve dayanışmanın bir göstergesi olarak değerlendirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ