Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun, Koltuğunu Çocuklara Bıraktı: “Bugün Onların Bayramı”

Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun, Koltuğunu Çocuklara Bıraktı: “Bugün Onların Bayramı”

Sivas Belediye Başkanı Dr. Adem Uzun, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklarla birlikte kutladı. Demirçelik, Olukman, Kurtlapa, Gümüşdere, Çallı, Kızılcaköy, Kayadibi ve Çongar Köyü İlkokulu öğrencileri, Başkan Uzun’u makamında ziyaret etti.

Minik ziyaretçilere koltuğunu devreden Başkan Uzun, çocukların istek ve taleplerini dinleyerek onlarla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında çocuklar, belediyenin çalışmaları hakkında merak ettikleri soruları da Başkan Uzun’a yönelttiler.

Başkan Adem Uzun, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Bugün çocuklarımızın bayramı. Onların neşesi ve enerjisi bizi her zaman motive ediyor. Koltuğumu çocuklarla paylaşmak, onların seslerini duymak benim için büyük bir mutluluk” dedi. Başkan Uzun ziyaret sonrası çocuklara çeşitli hediyeler takdim etti.

Sivas Belediye Başkanı Adem Uzun’un çocuklarla bir araya gelerek bayramlarını kutlaması, şehirdeki genç neslin ve geleceğin temsilcilerine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ