Sivas Yapı Fuarı ve SİMDER Yeni Hizmet Binası Açılışı gerçekleştirilecek

Sivas Yapı Fuarı ve SİMDER Yeni Hizmet Binası Açılışı gerçekleştirilecek

Sivas yeni bir etkinliğe daha ev sahipliği yapacak. Sivas’ın yapı ve yenileme sektöründe önemli bir etkinlik Perşembe günü gerçekleştirilecek.

Sivas İnşaat Müteahhitleri Derneği (SİMDER) önderliğinde düzenlenecek olan Sivas Yapı ve Yenileme Dekorasyon Fuarı, 18-21 Nisan tarihleri arasında The Green Park Otel’de ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuar, her gün 10:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Bu heyecan verici etkinliğin ardından ise SİMDER’in yeni hizmet binası düzenlenecek bir törenle hizmete açılacak. Eski Gültepe Hastanesi’nin yanına taşınan bu modern hizmet binasının açılışı saat 14:00 da gerçekleştirilecek. SİMDER’in yeni hizmet binası Sivas’ın inşaat sektöründeki gelişmelerine önemli katkılar sağlayacak.

SİMDER Başkanı Gökhan Fatih Arslan, bu önemli etkinliklere tüm Sivas halkını davet etti.

Sivas Yapı Fuarı, sektördeki son yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri bir araya getirerek ziyaretçilerine büyük bir fırsat sunacak. Ayrıca, SİMDER’in yeni hizmet binasının açılışı da şehrin yapı sektöründeki ilerlemesine işaret ediyor.

Bu etkinliklerle katılımcılar ve ziyaretçiler, hem sektördeki güncel durumu gözlemleme fırsatı bulacaklar hem de yeni işbirlikleri ve projeler için önemli bağlantılar kurabilecekler.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ