SP Sivas Belediye başka adayı kılıç, seçim startını verdi

SP Sivas Belediye başka adayı kılıç, seçim startını verdi

Sivas’ın tanınmış iş insanları arasında yer alan ve siyaset camiasının da yakından tanıdığı isimler arasında yer alan Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, ilimizde yayın yapan yazılı,görsel ve sosyal medya temsilcileri bir kahvaltıda bir araya geldi.

Programa Saadet Partisi Sivas İl Başkanı Mehmet Zahit Tokgöz, Saadet Partisi SKM Başkanı Cafer Bulut ve Kadın Kolları Başkanı Mihriban Geldi’nin yanı sıra teşkilat mensupları da katıldı.

Kahvaltı sonrası açıklamada bulunan Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan adayı Zeki Kılıç, göreve gelmesi halinde Sivaslılara layık olduğu hizmeti getireceklerini dile getirerek, “Halka hizmet, Hakk’a hizmet prensibiyle hareket edeceğini vurguladı.

Sivas’ın sorunlarını ve bu sorunların çözüm yollarını çok iyi bildiklerinin altını çizen Kılıç, “Şehri iyi tanıyorum. 68 yaşındayım. Hemen hemen 63 senesinin tamamı hafızamda. Kesinlikle israfı, yolsuzluğu önleyeceğiz. Tasarrufa gideceğiz. Tasarrufa da baştan başlayacağız. Kendimizden başlayacağız” dedi.

İl Başkanı Mehmet Zahit Tokgöz ise  “Sivas Belediye Başkanı adayımız Sivas’ımızın kıymetli, değerli bir siyasetçisi olan Zeki Kılıç Başkanımıza teşekkür ediyorum. Görevini başarılı şekilde tamamlayacağına ve belediyemizi kendisinin de ifade edeceği bir zihniyet değişimiyle yöneteceğimize inanıyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ