Taşeron işçilerin gözü Ankara’da…

Taşeron işçilerin gözü Ankara’da…

Yeniden Refah Partisi, Yüzbinlerce işçinin sorununu çalıştayda gündeme getiriyor. Başkente önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan çalıştayda yaklaşık 600 bin belediye şirket işçisi ile taşeron işçilerin sosyal ve ekonomik durumu ile çözüm önerileri rapor halinde hükümete sunulacak.

Yerel yönetimlerde memur, işçi ve benzeri statülerde kamu hizmeti yapan Belediye Şirket İşçileri ile Çağrı Merkezleri, Hastaneler, Karayolları, Kit gibi kam kurum ve kuruluşlarında görev yapan taşeron işçilerin sorunları Yeniden refah partisi tarafından düzenlenecek çalıştayda ele alınacak.

Belediye Şirket İşçileri dâhil yaklaşık 600 bin taşeron işçinin yaşadığı ekonomik sıkıntı, önümüzdeki günlerde Ankara’da yapılacak Çalıştay’da gündeme getirilecek. Çalıştay’a siyasi partiler, akademisyenler, sendikalar ve sivil toplum örgütleri katılacak. Yeniden Refah Partisi’nin organize ettiği Çalıştay’da, Belediye Şirket İşçileri ile Taşeron işçilerin yaşadığı sosyal ve ekonomik sıkıntılar gündeme getirilecek ve çözüm önerileri, rapor olarak hükümete sunulacak.

Konu ile ilgili Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, sosyal medya hesabından en kısa zamanda Taşeron ve belediye işçilerimiz ile ailelerimizin sevincine ortak olmak istiyoruz paylaşımını yaptı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ