Temel Karamollaoğlu’na Sivas’ta Coşkulu Karşılama

Temel Karamollaoğlu’na Sivas’ta Coşkulu Karşılama

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Sivas’ta coşkuyla karşılandı.

Seçim çalışmaları kapsamında Sivas’a gelen Temel Karamollaoğlu, Saadet Partililer tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Karamollaoğlu’nu Tarihi Tren Garında Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, Genel İdari Kurul Üyesi Zeynel Keskin, İl Başkanı Mehmet Zahit Tokgöz, Merkez İlçe Başkanı Rafet Özışık, meclis üyeleri ve partililer karşıladı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu Sivas’a geldiği sırada, gençlik kolları tarafından meşaleler yakıldı, davul zurna eşliğinde sloganlar atıldı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, tarihi Behrampaşa Hanı’nda düzenlenen sabah kahvaltısında basın mensupları ve partililerle bir araya geldi.

 

Kahvaltıda yaptığı konuşmada, yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak, iktidara göndermelerde bulundu. Karamollaoğlu, Sivas’ın kendileri için büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayarak, iktidarın politikalarını eleştirdi ve Saadet Partisi’nin her zaman halkının yanında olduğunu ifade etti.

Daha sonra söz alan Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan adayı Zeki Kılıç ise, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere Saadet Partisi’nin zaferle çıkacağını belirterek, Sivaslılardan destek istedi. Kılıç, Sivas’ın gelişimi için artık adım atılması gerektiğini vurgulayarak, Saadet Partisi’nin iddialı projelerle şehrin kalkınmasına katkı sağlayacağını dile getirdi.

Sivaslıların yoğun ilgi gösterdiği kahvaltı programı, partililerin coşkulu destekleriyle sona erdi. Saadet Partisi’nin yerel seçimlerde Sivas için ortaya koyduğu iddialı vizyon, şehrin geleceğine dair umutları arttırdı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ