Yaray ve Oğuzhan oda başkanları ile buluştu

Yaray ve Oğuzhan oda başkanları ile buluştu

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığını tarafından düzenlenen esnaf buluşmaları devam ediyor. İyi Partiden Belediye Başkan Adayı olan Av. Merve Yıldız Yaray, düzenlenen toplantı ile esnaf teşkilatının başkanları ve yöneticileri ile bir araya geldi.

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği salonunda gerçekleştirilen toplantıya İyi Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Merve Yıldız Yaray, İyi Parti Belediye Meclis üyesi adayı, İyi Parti İl Başkanı Volkan Karasu, Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile partinin temsilcileri katıldı.

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, Sivas’ın hizmetine talip olan Belediye Başkan adayları ile bir araya gelmeye devam ettiklerini ifade ederek, başkan adaylarının projelerini yakından görmek amacıyla bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi.

İyi Parti  Sivas Belediye Başkan Adayı Merve Yıldız Yaray ise  Sivas için çalışacaklarını dile getirerek Sivas’ın hizmetine talip olduğunu vurgulayarak hazırlamış olduğu projeleri anlattı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ