Yıldız Beldesi, Ferhat Aktaş’ın liderliğinde yeni bir döneme hazırlanıyor

Yıldız Beldesi, Ferhat Aktaş’ın liderliğinde yeni bir döneme hazırlanıyor

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Yıldız beldesinin iddialı belediye başkan adayı Ferhat Aktaş projeleri ile adeta göz dolduruyor.

Yıldız Beldesi’nde Heyecan Dorukta: Ferhat Aktaş’ın Projeleri Göz Kamaştırıyor!

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler için Yıldız Beldesi’nin iddialı belediye başkan adayı Ferhat Aktaş, projeleriyle adeta dikkatleri üzerine çekiyor. Beldenin gelişimi ve modern bir görünüme kavuşması için 50’den fazla projeyle halkın karşısına çıkan Aktaş, kamuoyundan büyük ilgi görüyor.

Yıldız Beldesi’nin geleceğine yönelik vizyonunu net bir şekilde ortaya koyan Aktaş, projeleriyle her kesimden büyük beğeni topluyor. Yaptığı açıklamalarda “Gerçek belediyecilik” anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Aktaş, seçim çalışmalarına hız vererek gönülleri fethetmeyi hedeflediklerini ifade ediyor.

Büyük bir aşk ve samimiyetle belediyeye talip olduğunu vurgulayan Aktaş, projelerinin Yıldız Beldesi sakinlerinin gönüllerine dokunacağına inanıyor. Yapılan anketlerde de halkın desteğini arkasına alan Aktaş, beldenin geleceğine yönelik umutları yeşertiyor.

Aktaş’ın projeleri arasında yer alan altyapı çalışmaları, yeşil alanların arttırılması, eğitim ve kültür alanında yapılanmalar, yerel ekonominin desteklenmesi gibi konular, Yıldız Beldesi’nin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmeyi hedefliyor.

Yıldız Beldesi’nin geleceği için umutlu bir aday olan Ferhat Aktaş’ın, seçimlerin ardından beldenin kalkınması ve refah seviyesinin artması için kararlılıkla çalışacağına dair inanç, bölge halkı arasında yaygın bir şekilde paylaşılıyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ