Yıldızın iddialı Adayı Ferhat Aktaş, projelerini paylaşmaya devam ediyor

Yıldızın iddialı Adayı Ferhat Aktaş, projelerini paylaşmaya devam ediyor

Yıldız beldesinin geleceği için heyecan verici projelerle dolu bir vizyon sunan Ak Parti’nin Yıldız Belediye Başkan Adayı Ferhat Aktaş, halkla buluşmaya devam ediyor. Aktaş, sosyal medya ve televizyon kanalları aracılığıyla projelerini Sivas başta olmak üzere tüm Türkiye’ye tanıtarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Yıldız’ın parlayan yıldızı olarak adlandırılan Aktaş, beldesine yaz aylarında birlik ve beraberliğin pekiştirileceği şenlikler için büyük şenlik alanları oluşturmayı hedefliyor. Bu sayede, belde sakinleri aileleriyle bir araya gelerek keyifli zamanlar geçirebilecek.

Diğer bir önemli projesi ise, beldede eksikliği hissedilen kültür merkezi… Toplantı, seminer ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak olan kültür merkezi için çalışmalar tamamlandı. Projenin hayata geçmesi ise 1 Nisan’da yapılacak olan seçimlerde evet oylarıyla gerçekleşecek.

Aktaş’ın en dikkat çeken projelerinden biri ise kesintisiz içme suyu projesi. Belde sakinlerinin içme suyu ile yaşadığı alt ve üst yapı sorunlarını çözerek, huzur ve güven içinde içme suyuna erişimlerini sağlayacak olan bu proje, beldenin yaşam kalitesini önemli ölçüde artıracak.

Yıldız beldesinin geleceği için umut vaat eden bu projeler, halkın da desteğiyle gerçekleşeceğe benziyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ