YRP Sivas İl Teşkilatı, Fatih Kalkan’ı Aday Tanıtım Programıyla Seçmenle Buluşturuyor

YRP Sivas İl Teşkilatı, Fatih Kalkan’ı Aday Tanıtım Programıyla Seçmenle Buluşturuyor

Siyasi atmosfer aday tanıtım programları ile renkleniyor. Bu kapsamda Yeniden Refah Partisi de günlerce hazırlandığı aday tanıtım programı için hazırlıklarını tamamladı.

18 Şubat Pazar günü saat 17:00’da Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenecek aday tanıtım programına ilginin yoğun olması bekleniyor.

Yeniden Refah Partisi’nin Sivas Belediye Başkanı adayı Fatih Kalkan, programda hem kendi vizyonunu hem de projelerini seçmenlere tanıtacak. Kalkan, Sivas halkını etkinliğe davet ederek, “Yeniden Refah Partisi ile belediyecilik anlayışı değişecek” sözleriyle iddialı bir mesaj verdi.

Yerel yönetimlerdeki değişimi vurgulayan Kalkan, Sivas’ın geleceğine yönelik vaatlerini ve projelerini sunacak olmanın heyecanını yaşıyor. Program, Sivaslıların beklentilerini ve ihtiyaçlarını doğrudan ifade etme fırsatı sunacak, böylece yerel yönetimlerin geleceği hakkında önemli bir diyalog ortamı oluşturulacak.

Yeniden Refah Partisi Sivas Belediye Başkan adayı Fatih Kalkan, Pazar günü düzenleyecekleri aday tanıtım programına başta teşkilatları olmak üzere tüm Sivas halkını davet etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ