Zara kaymakamı Dinçer, Erzincan’a atandı

Zara kaymakamı Dinçer, Erzincan’a atandı

2021 yılında Zara kaymakamlığına atanan Meriç Dinçer, yeni görev yeri için Zaralılara veda etti.

Kaymakam Meriç Dinçer, yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:

“28 Haziran 2021 tarihinde başlayıp büyük bir heves ve kıvançla sürdürdüğüm Zara Kaymakamlığından 30 Eylül 2023 tarihi itibariyle Erzincan İliç Kaymakamlığına atamam yapıldığından ayrılmış bulunmaktayım.

Doğasıyla, insanıyla, cömertliği, misafirperverliği ile ilçemizin çok daha iyi yerlere geleceğine inancım tamdır.

Görev yaptığım süre zarfında ilçemizin ve vatandaşlarımızın her şeyin en iyisine layık olduğu fikrine olan kuvvetli inancım doğrultusunda, hiçbir ayrım yapmadan azim ve gayretle çalışmaya özen gösterdim. Özellikle deprem felaketinde ilçemizin göstermiş olduğu dayanışma ruhunu minnetle yad edeceğim. Sizlerden her zaman razı oldum, bu duygularımın siz değerli Zaralı hemşehrilerimde de karşılık bulmasını temenni ediyorum.

Bu vesile ile desteklerini şahsımdan ve ilçemizden esirgemeyen Sn.Valimiz Dr. Yılmaz Şimşek başta olmak üzere; Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Sn. Mehmet Habib Soluk, Zara Belediye Belediye Başkanımız Sn. Fatih Çelik, büyük bir özveri ile çalıştıklarına yakinen şahit olduğum mesai arkadaşlarıma, İl Genel Meclis Üyelerimize, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza ve siz çok kıymetli Zaralılara saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum. Hakkınızı helal etmenizi diliyor, bizde varsa olan haklarımızı helal ediyoruz, her şeyin gönlünüzce olmasını diliyorum. Unutmayınız ki İliç de artık Zaralı bir kaymakamınız var. Allah’a ısmarladık.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ