Zeki Kılıç, “Yönetimde Şeffaf Olacağız”

Zeki Kılıç, “Yönetimde Şeffaf Olacağız”

Seçim çalışmaları kapsamında Sivas’taki sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunmaya devam eden Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, sivil toplum kuruluşlarıyla Sivas’ı hep birlikte yöneteceklerini ve yönetimde şeffaf olacaklarını vurguladı.

Saadet Partisi Sivas Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, Genel İdari Kurul Üyesi Zeynel Keskin, İl Başkanı Mehmet Zahit Tokgöz, Merkez İlçe Başkanı Rafet Özışık ve meclis üyeleri, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) ile bir araya geldi. Sivas’ı ilgilendiren projelerin bahsedildiği programda Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Zeki Kılıç, sendika üyeleri ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Saadet Partisi il teşkilatıyla bir araya gelmekten memnun olduğunu dile getiren Bem-Bir-Sen Sivas Şube Başkanı Mustafa Pakoğlu, “Şube başkanlığı olarak 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerinin genelde ülkemizi ve ilimizi ilgilendirdiği kadar özelde de en çok yerel yönetimler iş kolunda faaliyetlerini yürüten sendikamızı ilgilendirdiği bir gerçektir. Seçimlerde siyasi partilerin adaylarıyla bir araya gelerek sizleri misafir etmek istedik. Amacımız sizleri daha yakından tanımak ve Sivas’ımızla ilgili sorunları, projeleri dinlemek” diye konuştu.

“BELEDİYECİLİK TAKIM İŞİDİR”

Ardından konuşmasına kendini tanıtarak başlayan Zeki Kılıç, “Belediyecilik bir takım işidir. ‘Sadece ben biliyorum’ demekle olmaz. Gelene kadar yalvarıyorlar geldikten sonra da yalvartılıyorlar. Ne yaparsan yap; top, tank, yol, köprü yap. Ahlak olmadıktan sonra, iş birliği, temel olmadıktan sonra hiçbir şey olmaz. İşte bundan dolayı makama geldiğimiz zaman mütevazi olunacak. Anlayışlı olunacak. Gelen herkese kapımız açık olacak. Sivas’ı hep birlikte yöneteceğiz. Yaptığımız her türlü kültürel faaliyetin içi dolu olacak. Kendi kültürümüze uygun faaliyetlere rivayet edeceğiz. Sivil toplum örgütleri ile iç içe çalışacağız. Gittiğim her yerde söylüyorum; onlar bizim ana dinamiklerimiz. Yapacağımız şeyleri israfa kaçmadan yapacağız. İhalelerimiz şeffaf şekilde gerçekleşecek. Halka hizmet Hakk’a hizmettir” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ