Ak parti Sivas Merkez ilçe ve Belde belediye başkanları tanıtıldı

Ak parti Sivas Merkez ilçe ve Belde belediye başkanları tanıtıldı

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlere sayılı haftalar kalırken, siyasi partilerdeki aday belirlemede sona erdi.

Ak parti Sivas merkez ilçe ve belde belediye başkan adayları, düzenlenen aday tanıtım programı ile kamuoyuna tanıtıldı.

Fidan Yazıcıoğlu kültür merkezinde düzenlenen aday tanıtım programına AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, AK Parti Sivas milletvekilleri Hakan Aksu, Rukiye Toy, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ve partililer katıldı.

Düzenlenen programda konuşan AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, AK Parti iktidarları döneminde ülkede yapılan hizmetleri anlattı. AK Parti’nin bir duruşun ve dünyanın vicdanı olan bir siyasi hareketin adı olduğunu belirten Sırakaya, “AK Parti ezelden ebede yürüyüşün bir ismidir. AK Parti mazlumun yanında, zalimin karşısında elif gibi dimdik durandır.” dedi.

Sivas Merkez de mevcut başkan Hilmi Bilgin, ilçelerden Akıncılar’da Hasan Şen, Altınyayla’da Sinan Akbulut, Divriği’de Özcan Çetin, Doğanşar’da Hasan Hüseyin Karataş, Gemerek’te Remzi Kılıçdağ, Gölova’da Tevfik Ayan, Gürün’de Turgay Aslantaş, Hafik’te Habip Görler, İmranlı’da Ali Ürek, Kangal’da Mehmet Öztürk, Koyulhisar’da Aşkın Fırat, Suşehri’nde Fazlı Yüksel, Yıldızeli’nde Mehmet Sabit Karakaş ve Zara’da Kenan Oğuzhan aday gösterildi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ