Başkan Bilgin, Mimarlar ile iftar yemeğinde bir araya geldi

Başkan Bilgin, Mimarlar ile iftar yemeğinde bir araya geldi

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, şehrin mimarları ve Mimarlık Fakültesi öğrencileriyle bir araya geldiği iftar programında birlik ve iş birliği vurgusu yaptı. Sivas Mimarlar Odası tarafından düzenlenen bu özel buluşmada Bilgin, şehrin imar ve ihyası için ortak projeler üretme arzusunu dile getirdi.

Bilgin, programda yaptığı konuşmada, “Mimarlar Odası ile önümüzdeki süreçte Sivas paydasında buluşarak şehrimizin imar ve ihyası anlamında birlikte çalışmak, ortak projeler üretmek için daima hazırız” dedi. Bu ifadelerle şehrin geleceği için yapılan iş birliği ve ortak projelerin önemine vurgu yapan Bilgin, sektör temsilcileri ve genç mimarlarla bir araya gelmenin kendisini memnun ettiğini belirtti.

Sivas’ın mimari ve kentsel dönüşümünde birlikte hareket etme çağrısı yapan Bilgin’in bu pozitif yaklaşımı, şehrin geleceğine yönelik umut verici adımların atılmasına olanak sağlıyor. Mimarlardan ve öğrencilerden olumlu geri dönüşler alan Bilgin, şehrin estetik ve işlevsel açıdan gelişimine katkı sağlamak için kararlı bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ