Bir El De Sen Uzat Gönüllüleri, İhtiyaç Sahibi Ailelerle İftarda Buluştu

Bir El De Sen Uzat Gönüllüleri, İhtiyaç Sahibi Ailelerle İftarda Buluştu

İftarın manevi feyzini ve birlikte geçirilen anların bereketini yaşamak için Bir El De Sen Uzat gönüllüleri, geleneksel hale getirdikleri iftar programlarını bu yıl da gerçekleştirdi. Hisar Düğün Salonu’nda düzenlen iftar programına Vali Yılmaz Şimşek ve eşi Dr. Çiğdem Olgun Şimşek olmak üzere il protokolü, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri,  Bir Elde Sen Uzat yardım gönüllüleri ve ihtiyaç sahibi aileler katıldı.

Program Kuran-ı Kerim’in okunmasıyla başladı. Ardından iftar sonrası açıklama yapan Bir El De Sen Uzat Yardım Gönüllüleri Onursal Başkanı Ahmet Özaydın, ramazan ayının manevi atmosferinde ihtiyaç sahibi ailelerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Özaydın, “Bu insanlarımızla bir araya gelerek huzur buluyoruz. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de bu tür organizasyonlarımızı sürdüreceğiz” diyerek iftar yemeğine katılan il protokolüne teşekkür etti.

Daha sonra konuşan Vali Yılmaz Şimşek ise; devlet olarak ihtiyaç sahibi ailelerinin yanında olduklarını ifade ederek, yardımlaşmayı teşvik eden ve iftar yemeğinde ihtiyaç sahibi aileleriyle bizleri buluşturan Bir El De Sen Uzat gönüllülerine teşekkür etti.

Bir El De Sen Uzat gönüllüleri, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek toplumda dayanışma ve yardımlaşma kültürünü pekiştiriyor. Programda çocuklara horoz şekeri ailelerine ise maddi destek sağlandı.

Bir El De Sen Uzat gönüllüleri, gelecek yıllarda da benzer etkinliklerle ihtiyaç sahibi ailelere yardım elini uzatmaya devam edecek.

Program sonrası mikrofonlarımıza konuşan Bir Elde Sen Uzat Yardım Gönülleri Onursal Başkanı Ahmet Özaydın, veren el ile alan elin bir araya geldiği en huzurlu ortamdan birini burada yaşıyoruz. Bizlere güvenen ve destek olan tüm iş adamlarına, esnaflarımıza ve halkımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra sorasıyla Bir El De Sen Uzat Yardım gönülleri mikrofonlarımıza düzenlenen program ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ