Başkan Hilmi Bilgin: “31 Mart Seçimlerine Hazırız”

Başkan Hilmi Bilgin: “31 Mart Seçimlerine Hazırız”

Sivas Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, 31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala seçim çalışmalarını hızlandırıyor. Halkın nabzını tutarak mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Bilgin, Pulur ve Paşabey Mahallesi’nde seçim irtibat bürolarını ziyaret etti.

Mahalle sakinleriyle gerçekleştirdiği samimi sohbetlerde Bilgin, halkın dua ve desteğiyle AK Parti’ye olan bağlılığını vurgulayarak, “Her zaman yanımızda olan AK davaya gönül vermiş hanım kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Seçim irtibat bürolarının açılmasıyla birlikte halkla doğrudan teması sürdüren Bilgin, 31 Mart yerel seçimlerine hazır olduklarını ve kararlılıkla yola devam ettiklerini ifade etti.

31 Mart’a sayılı günler kala Sivas’ta seçim heyecanı artarken, Hilmi Bilgin ve ekibi, halkla bir araya gelerek projelerini paylaşmaya devam ediyor. Bilgin’in, mahalle sakinleriyle olan bu yakın ilişkisi, seçim sürecindeki  başarısına olumlu katkılar sağlıyor.

#HazırızKararlıyız etiketiyle yürütülen seçim kampanyası, AK Parti’nin Sivas’taki iddialı duruşunu bir kez daha ortaya koyuyor. Bilgin ve ekibi, halkın desteğiyle şehrin geleceği için çalışmalarını sürdüreceklerini belirtiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ