Başkan Hilmi Bilgin, Yeni Dönem Meclis Üyeleriyle Buluştu

Başkan Hilmi Bilgin, Yeni Dönem Meclis Üyeleriyle Buluştu

Sivas Belediye Başkanı ve AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, önümüzdeki dönemde şehre daha iyi hizmet etmek amacıyla çalışacak meclis üyeleriyle bir araya geldi. Bilgin, şehrin gelişimi ve refahı için birlikte çalışacakları Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi adaylarıyla bir araya gelerek, ortak hedefleri ve vizyonları paylaştı.

Toplantıda konuşan Başkan Bilgin, “Şehrimize birlikte hizmet edeceğimiz Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi adaylarımızla bir araya geldik. Ortak sevdamız #Sivas için hız kesmeden yola devam ediyoruz. Söz verdik, yapacağız. Hazırız ve kararlıyız.” ifadelerini kullandı.

Sivas’ın daha yaşanabilir bir şehir olması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirten Bilgin, adaylarla birlikte şehrin ihtiyaçlarına uygun projeler üzerinde çalışacaklarını ve halkın desteğiyle bu projeleri hayata geçireceklerini vurguladı.

Adaylar da, şehrin gelişimine katkı sağlamak adına ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ve halkın güvenini boşa çıkarmayacaklarını ifade ettiler.

Birlikte hareket ederek, şehrin daha da ileriye taşınması için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirten Hilmi Bilgin ve adaylar, #Sivas için hız kesmeden çalışacaklarını sözlerine eklediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ