BESBİR, Sivas Numune Hastanesine Önemli Destek Sağladı

BESBİR, Sivas Numune Hastanesine Önemli Destek Sağladı

Sivas’ın sağlık alanındaki önemli kuruluşlarından biri olan Numune hastanesine Kısa adı BESBİR olan Belçika Sivaslılar Birliğinden büyük destek.

Hastanenin laboratuvar ve kan alma bölmünün iyileştirilmesi için yapılan katkılar, hastane personeli ve hastalar arasında memnuniyetle karşılandı.

BESBİR yönetim kurulu, Sivas Numune Hastanesi’nin laboratuvar ve kan alma bölümünü desteklemek amacıyla 4 adet modern kan alma koltuğunu hediye etti. Bu koltuklar, özellikle acil diyabet hastalarının sıra beklememesi için büyük önem taşıyor.

Hastanenin laboratuvar ve kan alma bölümü sorumlusu Murat Yıldırım, yeni koltukların teslim alınmasından dolayı memnuniyetini dile getirirken, Belçika Sivaslılar Birliği, Sivas Sorumlusu Cahit Argu ise katkılarının hastanenin hizmet kalitesine olumlu yönde etki etmesini umduklarını belirtti.

Bu önemli destek, yalnızca yerelde değil, uluslararası alanda da takdirle karşılandı. Sivas’a dışarıdan büyük katkılar sunan Belçika Sivaslılar Birliği, (BESBİR), sağlık alanına yapmış olduğu bu bağışlarla da adından söz ettirdi.

Yapılan bu destek, Sivas Numune Hastanesi’nin hizmet kalitesini arttırmak ve hastaların daha konforlu bir ortamda tedavi görmelerini sağlamak adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Hastane yönetimi, BESBİR’e yapılan bu cömert katkıdan dolayı teşekkürlerini iletiyor ve benzeri işbirliklerini gelecekte de beklediklerini belirtiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ